2013-2014 SEZON ÖNCESİ HAKEM VE GÖZLEMCİ SEMİNERİNE KATILACAKLARIN DİKKATİNE

Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu tarafından daha önce ulaşım ve konaklama ile ilgili duyuru yapılmış olup, yapılan duyuru sonrasında MHGK Genel Sekreteri Sayın Eyüp BOSTANCI’ya mail ve fax yoluyla yapılan bildirimlere göre otel yerleşimleri ve ulaşım listeleri güncellenmiştir.

 

1-Buna göre Otobüslerle AŞTİ’ye geleceğini ve Otele gitmek için araç kullanmak istediğini belirten ve isimlerini yazdıran Hakem ve Gözlemcilerimiz için 20 Eylül 2013 Cuma sabahı saat 09.30’da Türkiye Voleybol Federasyonu Başkent Spor Salonundan hareket edecek olan araçları kullanabileceklerdir.

 

Araçlarla ilgili olarak Ankara Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi A.Yücel YOLAGELEN (0.535.9768111) MHGK tarafından verilen listeye göre katılımcıların otele ulaşımları konusunda yardımcı olacaktır.

 

Uçakla seminere katılacak olan Hakem ve Gözlemcilerimiz Hava Limanından kendi imkânları ile geçiş yapabileceklerdir.

 

2-Dizüstü bilgisayarı olan Hakem ve Gözlemcilerimizin, seminerde yapılacak olan uygulamalarda kullanılmak üzere yanlarında bilgisayarlarını getirmeleri gerekmektedir.

 

3-Seminere katılacak olan Hakem ve Gözlemcilerimiz NÜFUS CÜZDAN FOTOKOPİLERİNİ’de Otel girişinde verilmek üzere yanlarında hazır getirmeleri gerekmektedir.

 

4-Hakem ve Gözlemcilerimizin yeni hizmete sunulan Hakem ve Gözlemci Portalına girerek eksik bilgilerini tamamlamaları ve güncellemelerini yapmaları  gerekmektedir.

 

5-Otelin bulunduğu bölgenin akşamları serin olması nedeniyle Hakem ve Gözlemcilerimizin giyecek konusunda tedbirli gelmeleri hususu

 

Önemle duyurulur.

 

  

  

voleybol06.net | VOLEYBOL ANKARA - Tüm Hakları Saklıdır