2014-2015 VOLEYBOL SEZONU HAKEM VİZE ÜCRETLERİ DUYURUSU

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu (MHGK) tarafından 2014-2015 Voleybol Sezonunda görevlendirilmelerin daha sağlıklı bir biçimde yapılabilmesi için vize ücretini yatıran hakemler, banka dekontlarının orijinal birinci nüshasını İl Temsilciliğine teslim etmek zorundadırlar.

İl Temsilcileri, ekte belirtilen formata uygun olarak hataya mahal vermeyecek şekilde Excel ortamında dolduracakları (orijinal formatını bozmadan) faal hakem listelerini e-posta ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri aracılığı ile resmi yazıyla da 20 Eylül 2014 tarihine kadar Türkiye Voleybol Federasyonuna göndermeleri gerekmektedir.

2014 -2015 sezonunda kullanılacak hakem bilgi sistemine (Hakem ve Gözlemci Portalı) faal hakem listeleri dâhil edilecektir.

Vize ücretini yatırmayan hakemler mahalli ve lig maçlarında görev alamayacaklardır. Sehven görev alsalar dahi sisteme kayıtlı olmadıkları için müsabaka görev ücretleri ödenmeyecektir.

 

Önemli hatırlatmalar

Faal Hakem Bildirim Formları önceki yıllardan farklı olarak güncellenmiş olup; yeni formların kullanılmasına önemle uyulması gerekmektedir.

Vize ücretini yatırmayan hakemler “Faal Hakem Listesine” yazılmamalıdır.

 

E-posta göndermeyen illerin faal hakem listeleri sisteme tanıtılamayacağından dolayı bu hususlara önemle uyulması gerekmektedir. (Faal hakem bildirim formunu indirmek için tıklayınız.)

 

2014 – 2015 sezonu hakem vize ücretleri;

 

Uluslararası     : 100 TL

Ulusal              : 60 TL

İl                     : 35 TL     şeklindedir.

 

Vize ücretlerinin TEB Kızılay şubesinde bulunan

Şube Kodu: 138

32193 no’lu hesaba yatırılması gerekmektedir.

Iban No: TR98 0003 2000 1380 0000 0321 93

 

Açıklamalar bölümüne “Ad, Soyad, İli ve Uluslararası/Ulusal/İl Hakem Vize Ücreti”  mutlaka yazdırılmalıdır.

 

Lisansı olmayan Hakemler, bulundukları kategorideki vize ücretinin iki katını yatırarak yeni lisanslarına sahip olabilirler.

Yeni lisans için hakem lisans kart formu (eksiksiz ve lisans numarası özellikle belirtilerek doldurulmalıdır), bir adet resim, banka dekontu, nüfus cüzdan sureti, kan grubu ve TC kimlik numarası gerekmektedir.

 

 

 

 

 

  

voleybol06.net | VOLEYBOL ANKARA - Tüm Hakları Saklıdır