MİLLETLER LİGİNDE İKİNCİ OLARAK GÜMÜŞ MADALYA ALMA BAŞARISINI GÖSTEREN A KADIN MİLLİ TAKIMIMIZI TEBRİK EDİYORUZTürk Sporunun kuşkusuz en başarılı takım branşı olan voleybolumuzda mükemmel bir hafta sonu yaşamış bulunuyoruz.

Öncelikle; Çin’in Nanjing kentinde düzenlenen, FIVB Milletler Ligi’nde ülkemizi başarıyla temsil eden ve kazandıkları Gümüş Madalya ile bayrağımızı göndere çektiren Filenin Sultanları’nı tebrik eder; başta sporcularımız ve teknik heyetimiz olmak üzere, başarıda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Elde ettikleri zaferlerle Türkiye’nin en başarılı spor dalı olan voleybolumuzun; ülkemizi dünya sahnesinde mükemmel şekilde temsil ederken, turnuvanın en genç takımlarından olması sebebiyle de bizleri geleceğe daha da güvenle bakmamızı sağlayan yapılanması ile dikkatleri çeken A Kadın Voleybol Takımımıza kısa bir süre sonra katılacağı Dünya Şampiyonası’nda başarılar dileriz.

Bununla birlikte İspanya’nın Tarragona kentinde düzenlenen 18. Akdeniz Oyunları’nda üçüncü olan A Kadın Voleybol Takımımız ile Plaj Voleybolu Erkekler kategorisinde Akdeniz Oyunları Şampiyonu ve Akdeniz Oyunları üçüncüsü olan Plaj Voleybolu Erkek Milli Takımlarımızı ve bu başarıda emeği geçen herkesi tebrik ederiz.

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu olarak; başta Türkiye Voleybol Federasyonu olmak üzere voleybol ailemizin başarıları ile göğsümüzü gururla kabartan sporcularımıza başarılarının devamını dilerim.

Çetin OK

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu Başkanı

voleybol06.net | VOLEYBOL ANKARA - Tüm Hakları Saklıdır